با توجه به تحریم روبوبانک هندوستان که امور انتقال وجه دامنه های بین المللی که مالکیت آنها نزد ایرانیان بوده را نزد شرکت ریسلو در کشور هلند انجام میداد اعلام کرده که از تاریخ 14 جولای سال 2018 دیگر قادر به ارائه خدمات ارزی به کاربران ایرانی نخواهد بود.
شرکت ریسلو نیز تنها با دریافت پول خدمات ثبت و انتقال دامنه را انجام می دهد و انتقال وجه با روش های دیگر هزینه را بسیار گرانتر خواهد کرد بطوری که خدمات دامین مقرون به صرفه نخواهد بود.
با توجه به اینکه 90 درصد دامنه های بین المللی ایرانیان (حتی Digikala.com) در این شرکت هلندی ثبت شده این مدت زمان برای انتقال دامنه ها کفایت می کند. اما با جوسازی هایی که یک شرکت ایرانی برای جلب مشتریان دیگر شرکت ها انجام داده و شانتاژ های تبلیغاتی که باعث ایجاد ارعاب و تشویش ذهن دارندگان دامین های بین المللی کرده است بهتر دانستیم تا با این خبر اولا خیال مشتریان را راحت کنیم، ثانیا بستر انتقال به رجیسترر جدید همراه با امکانات بسیار بهتر را فراهم آوریم
شرکت موج آفرینان کویر با تمهیداتی که با همکاری یک رجیسترر دیگر انجام داده خدمات دامین را از این پس با امکانات بسیار فراتر از قبل به راحتی و از طریق پورتال پشتیبانی برای مشتریان فراهم کرده است.
لذا از آنجا که ارائه خدمات انتقال و تمدید از پنل ریسلو به پنل جدید تنها 12 ماه فرصت دارد از تمام مشتریان درخواست می کنیم یک هفته قبل از اکسپایر شدن دامنه بین المللی خود نسبت به تمدید دامنه اقدام نمایند
لازم به ذکر است چنانچه زودتر این کار را انجام دهید مدت زمان باقیمانده اعتبار دامین شما به رجیسترر جدید انتقال می یابد. به عنوان مثال اگر هنوز سه ماه از اعتبار دامین شما باقیست، درصورت تمدید، دامین شما به رجیسترر جدید منتقل شده و 15 ماه اعتبار خواهد داشت.
توجه داشته باشید چنانچه کمتر از یک هفته از اعتبار دامین باقیمانده باشد می بایستی ابتدا دامینتان را با هزینه ای گزاف به مدت یکسال در شرکت ریسلو تمدید کنید و پس از آن هزینه تمدید یکسال دیگر در رجیسترر جدید را پرداخت کنید که هم هزینه بیشتری کرده اید هم مجبور به تمدید دو سال شده اید.
در پایان این اطمینان را به تمامی مشتریانی که دامنه های بین المللی (.com, .net, .org, .de, .info, .co, ....) دارند می دهیم که با خیال آسوده می توانند کما فی السابق نسبت به خرید، تمدید و انتقال دامنه های خود اقدام کنند
لازم به ذکر است این خبر هیچ ارتباطی با دامنه های ایرانی ir , .co.ir , .ac.ir ندارد

از جمله امکانات بهتر این رجیسترر جدید می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
قابلیت تغییر مشخصات Whois دامنه توسط خود مشتری
قابلیت تغییر اطلاعات DNS توسط خود مشتری
قابلیت امکان Lock/Unlock کردن دامین
قابلیت مخفی کردن اطلاعات Whois در صورت تمایل مشتری
قابلیت اتصال همزمان به چندین رجیسترر
قابلیت ارائه پنل اخصاصی دامین
قابلیت انجام تمامی تغییراتی که از پنل دامین انجام می شود در داخل پورتال از طریق API
قابلیت پرداخت هزینه با واحدهای پولی ریال، تومان، دلار

یکشنبه, جولای 30, 2017

« بازگشت