مرکز آموزش

آموزش کار کردن با پورتال  پرینت این مقاله

دانلود فایل PDF آموزش کار کردن با پورتال به همره تصاویر

ورود به سیستم

ابتدا به آدرس www.support.mkavir.com مراجعه فرمائید. در منوی بالا بر روی "ورود/خروج کاربران" و سپس بر روی "ورود به سیستم" کلیک کنید.

حال در این قسمت آدرس ایمیل خود و رمز ورود به پورتال را وارد نمایید. (دقت کنید که این رمز بسیار از نظر امنیتی مهم است و هرگز رمز خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید)

 

چنانچه دارای اعتبار پیامک باشید یک SMS حاوی پیام خوش آمد دریافت می کنید.

اگر با پیغام "اطلاعات ورود درست نمی باشد. لطفا مجددا تلاش کنید" روبرو شدید، دقت کنید کیبرد شما بر روی حروف انگلیسی تنظیم شده باشد و CapsLock خاموش باشد. اگر آدرس ایمیل و رمز ورود به پورتال را درست وارد می کنید و باز هم نمی توانید وارد شوید، گزینه "رمز عبور را فراموش کرده ام" را انتخاب کنید تا پسورد جدید به آدرس ایمیل شما ارسال شود.

به هر حال پس از ورود به سیستم شاهد گزارش کلی از اطلاعات و سرویس ها و فاکتورهای پرداخت نشده و درخواست های باز خود خواهید بود:

 


حال می توانید با مرور منوهای بالای سایت به قسمت های مختلف دسترسی داشته باشید:

امور مالی و فاکتورها:

 برای دیدن کلیه حساب کتابهای خود می توانید بر روی "امور مالی" کلیک کرده و سپس "فاکتورهای من" را کلیک کنید:

 

فاکتورهای پرداخت شده با رنگ سبز و فاکتورهای پرداخت نشده با رنگ قرمز مشخص شده اند.

برای دیدن اینکه فاکتور مربوط به چیست و در چه تاریخی صادر شده و تا چه تاریخی مهلت پرداخت دارد بر روی "مشاهده فاکتور" کلیک کنید:

 

سفارش محصول:

اگر می خواهید یک محصول جدید سفارش دهید کافیست از منوی بالای سایت بر روی "خدمات/محصولات" و سپس بر روی "سفارش محصول جدید" کلیک کنید.

 

حال دپارتمان فروش خود را انتخاب کنید. (به عنوان مثال: اگر می خواهید طراحی سایت را سفارش دهید بر روی "طراحی سایت" کلیک کنید و مراحل خرید را طی کنید تا سیستم برای شما یک صورتحساب صادر کند.

ارسال درخواست (باز کردن تیکت):

چنانچه می خواهید یک درخواست پشتیبانی باز کنید از منوی بالای سایت می توانید بر روی "پشتیبانی" کلیک کرده و سپس گزینه "ارسال تیکت(درخواست) جدید" را کلیک کنید.

 

حال دپارتمان مورد نظر را انتخاب کنید و تیکت خود را ارسال کنید:

 

دقت داشته باشید که بر اساس قوانین و مقررات شرکت قبل از ارسال تیک باید به قسمت آموزش مراجعه کنید. چه بسا که پاسخ شما از قبل در قسمت آموزش وجود داشته باشد. همچنین سیستم هوش مصنوعی با استفاده از کلماتی که شما در متن تیکت استفاده می کنید حدس می زند که کدام یک از آموزش های پورتال متناسب با تیکت شما می باشد. پس از ارسال تیکت منتظر بمانید تا واحد مربوطه به شما پاسخ دهد. اگر دارای اعتبار پیامک باشید سیستم شما را با یک SMS از ارسال پاسخ مطلع خواهد کرد.

سرویس ها (کلا و خدمات خریداری شده):

در منوی بالای سایت روی "خدمات / محصولات" و سپس روی "محصولات و خدمات من" کلیک نمایید.

 

سرویس های خریداری شده فعال با رنگ سبز و سرویس های معلق با رنگ نارنجی مشخص شده اند.

برای مشاهده جزئیات یک سرویس می توانید "مشاهده جزئیات" را کلیک کنید. به عنوان مثال اگر شما یک سرویس هاست 100 مگابایتی خریداری کرده اید و می خواهید به نام کاربری و رمز عبور آن دسترسی داشته باشید و یا رمز عبور ورود به هاست خود را عوض کنید می توانید بر روی "مشاهده جزئیات" این سروس کلیک کنید:

 

اطلاعات مربوط به تاریخ خرید و تمدید و میزان حجم دیسک مصرفی هر روز ساعت 10 صبح به روز می شود.


ارتقاء پکیج:

در این قسمت فرض کنید شما 100 مگا بایت هاست خریداری کرده اید و هم اکنون فضای خریداری شده شما پر شده است و می خواهید آن را به 200 و یا 500 مگابایت ارتقا دهید؛ کافیست بر روی "اقدامات مدیریت" و سپس "ارتقا/کاهش پکیج" کلیک کنید:

 

در این صفحه می توانید پکیج مربوطه را انتخاب کنید؛ صورتحساب مربوطه بصورت خودکار توسط سیستم نسبت به روزهای باقیمانده قراردادتان ایجاد خواهد شد و با پرداخت صورتحساب، پکیج هاست شما اتوماتیک به روز خواهد شد

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

در همین زمینه

آموزش خرید اینترنتی و پرداخت آنلاين
پرداخت اينترنتي چيست؟وقتی شما بدون حضور فیزیکی و تنها از طریق اینترنت محصول یا خدماتی را خریداری...
تغييير مشخصات کاربری و رمز عبور ورود به پورتال
پس از ورود به پورتال از منوهاي بالا روي "مشخصات شما" كليك كنيد پس از ظاهر شدن پروفايل، می توانید...
شرایط استفاده از سرویس ها
تمامی مشتریان دپارتمان خدمات طراحی وب سایت و نمایندگان فروش شرکت موج آفرینان کویر ...

Powered by WHMCompleteSolution

logo-samandehi